Press "Enter" to skip to content

Jak wygląda dobry kalendarz firmowy?

Koniec roku to zwyczajowo okres, w którym firmy wręczają swoim pracownikom lub kontrahentom i partnerom biznesowym różnego rodzaju gadżety, upominki bądź prezenty. Kalendarz z logiem przedsiębiorstwa lub szatą graficzną nawiązującą do najbardziej rozpoznawalnych projektów danej marki – to idealny wybór nie tylko w formie ściennej, do biura obsługi klienta. Taki spersonalizowany firmowy kalendarz w wersji książkowej to przede wszystkim upominek, który robi wrażenie ekskluzywnego, kosztownego, a przede wszystkim jest bardzo praktyczny. Dzięki temu właściciel bądź pracownik firmy wręczający takie kalendarze firmowe bliskim współpracownikom przedsiębiorstwa, może mieć pewność, że podarunek taki zostanie wysoko oceniony i doceniony – a to bardzo istotne przy próbie budowania jakichkolwiek dłuższych relacji biznesowych.

O czym pamiętać zamawiając kalendarze firmowe online?

Trzeba jednak wiedzieć, jak powinien wyglądać dobry kalendarz, aby uniknąć wydawania pieniędzy na słabo prezentujące się lub krótkotrwałe modele – te nie zostaną bowiem dobrze ocenione przez obdarowanego. A zatem w przypadku budowania swojego wizerunku i chęci stworzenia wrażenia zamożności, tanie kalendarze firmowe mogą przynieść efekt odwrotny do zamierzonego i stworzyć wrażenie, że konkretne przedsiębiorstwo oszczędza na swoich klientach lub partnerach biznesowych. Na szczęście dobre i jakościowe kalendarze wcale nie muszą być kosztowne – wystarczy kilkadziesiąt złotych, aby nabyć spersonalizowany, grawerowany firmowym logo, starannie wykonany model. Warto jednak w tym celu obejrzeć dany kalendarz przed jego zamówieniem – decydowanie się na zakupy online może kusić możliwością oszczędzenia sporych pieniędzy, ale otrzymany wysyłkowo kalendarz może dość znacznie odbiegać od wyobrażeń i oczekiwań zamawiającego przez Internet.

 

Jak oszczędzić na zakupie kalendarzy?

Szukanie oszczędności w wydatkach firmowych jest zawsze wskazane. Zamawiając w Internecie kalendarze firmowe można wydać mniej pieniędzy, ale jakość finalna zamówionego produkty może przynieść niemały zawód. Warto więc wybrać inne, skuteczne sposoby na oszczędzenie pieniędzy, bez ryzykowania niższej jakości – np. zamawiając takie kalendarze poza sezonem, a więc na kilka miesięcy przed listopadem-grudniem-styczniem.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *