Press "Enter" to skip to content

Jak zamówić kalendarze firmowe online?

Dobrą praktyką stało się drukowanie materiałów firmowych w profesjonalnych drukarniach. Coraz częściej firmy decydują się więc na druk kalendarzy, podkładek na biurko, czy notesów, z których mogą później korzystać pracownicy, a które można również wręczać jako drobne upominki klientom, czy swoim kontrahentom. Szybko i niedrogo takie materiały firmowe można zamówić przez Internet, dzięki drukarniom online. Działają one bez względu na lokalizację firmy, a gotowe zamówienie jest przesyłane na adres firmy za pomocą kuriera.

Dokonanie zamówienia online

Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniej drukarni. Następnie, za pomocą formularza na stronie doprecyzowuje się druk kalendarzy:

  • należy wybrać ich ilość,
  • wskazać rodzaj kalendarza,
  • wybiera się też format,
  • konieczne jest przesłanie niezbędnych grafik, na przykład logo firmy.

Kiedy zlecenie jest już wykonane, wszystkie kalendarze są profesjonalnie pakowane i wysyłane do klienta niezwłocznie.

Zapraszamy na https://www.dobredrukowanie.pl/drukarnia/Kalendarz-wieloplanszowy-druk

Praktyczne wykorzystanie kalendarzy

Kalendarze firmowe najlepiej jest zamówić nieco wcześniej, w okresie jesiennym. Wówczas nie ma tak wielu zamówień i nie trzeba obawiać się żadnych opóźnień. Można też potraktować je jako praktyczne prezenty dla klientów i kontrahentów. Wystarczy takie kalendarze odpowiednio zapakować, dołączyć do nich coś słodkiego i będą stanowiły miły upominek świąteczny. Warto pamiętać o tym, że kalendarz z logo i danymi kontaktowymi firmy to również doskonała forma oryginalnej i niedrogiej reklamy.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *