Press "Enter" to skip to content

Kalendarze jako element promocji – warto?

Gdy kolejny rok stopniowo dobiega końca, zawsze zastanawiasz się, co możesz dać swoim klientom. Dobrym pomysłem byłby promocyjny kalendarz trójdzielny. Możesz skorzystać z Google, aby w kilka chwil wyszukać firmy, które projektują i drukują kalendarze trójdzielne w Twojej okolicy. Kliknij dowolny link podany w wynikach wyszukiwania i dowiedz się więcej.

Dlaczego w ogóle warto brać ten pomysł pod uwagę?

Okazuje się, że istnieje wiele korzyści związanych z drukowaniem firmowego kalendarza. Z ankiet przeprowadzonych na przestrzeni lat wynika, iż w większości domów i biur używane są firmowe kalendarze trójdzielne z lubością. Poniżej przedstawiono korzyści, jakie Twoja firma może odnieść dzięki wydrukowaniu niestandardowego kalendarza z logo.

Korzyści, jakie niesie firmowy kalendarz trójdzielny

Pierwszą rzeczą jest to, że wskazuje to na dużą dawkę profesjonalizmu w Twojej firmie. Jest to szczególnie skuteczne, gdy kalendarz jest dobrze zaprojektowany, dobrze wydrukowany, z profesjonalnym wykończeniem. Twoja marka jest eksponowana za każdym razem, gdy ktoś umówi się na wizytę lub chce sprawdzić, kiedy są wakacje szkolne. Kalendarze są używane codziennie – to 365 możliwości, aby utrzymać markę w umyśle klienta, więc inwestuj w nie naprawdę warto inwestować, a w przeciwieństwie do broszur lub reklam w czasopismach, kalendarze nie zostaną wyrzucone przez cały rok. Ludzie mogą przegapić kosztowną reklamę telewizyjną lub wyrzucić magazyn, w którym pojawiła się reklama prasowa, ale zawsze będą korzystać z kalendarza. Jednak pamiętaj, że tylko niestandardowe projekty pozostawiają trwałe wrażenie na Twoim kliencie.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *