Press "Enter" to skip to content

Rekrutacja programistów a body leasing: sprawdź możliwości!

Szukasz osoby, która potrafi nie tylko kodować, ale jest także w stanie rozwiązać Twoje problemy i spełnić Twoje oczekiwania. Publikujesz ofertę pracy na kilku portalach rekrutacyjnych, sprawdzasz swoje listy kontaktów i kontaktujesz się z agencjami rekrutacyjnymi, aby zdobyć jak najwięcej obiecujących kandydatów? Każdy życiorys lub profil w LinkedIn mówi, że Twój kandydat może programować w określonych językach i w pewnych ramach, ale rekrutacja programistów to zdecydowanie coś więcej.

Skąd dowiedzieć się, czy Ci kandydaci naprawdę mają umiejętności, których szukasz?

Zazwyczaj firmy zapraszają wszystkich wybranych wstępnie kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której osoba techniczna z firmy weryfikuje ich umiejętności. To spora strata czasu i zasobów, zwłaszcza gdy musisz zatrudnić programistę i za każdym razem poprosić jednego ze starszych programistów, którzy pogrążają się w pracy, aby znaleźli chwilę by sprawdzić umiejętności kandydata. Jest zdecydowanie lepsze rozwiązanie Twojego problemu: leasing pracowników IT.

Zapraszamy na http://commoditech.pl.

Rekrutacja programistów: jak pomaga a niej leasing pracowników?

Dzięki leasingowi dany programista może być płynnie wdrażany do działania firmy, gdzie Ty na bieżąco przyglądasz się jego umiejętności, by w efekcie stwierdzić czy chcesz aby na stałe został w zespole. Zwykle agencje zajmujące się organizacją leasingu mają przygotowane kilku etapowe rozwiązanie, które pomoże rekrutować najlepszych kandydatów i co więcej: robić to bardzo efektywnie. Jak więc można byłoby nie skorzystać z takiej możliwości!?

 

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *